logo-top-2

Programe

Gjimnazi
logo-top-3

Bachelor

dhe Master

Programe

Destinacione

Programet

Çfarë thonë për ne!

Çfarë thonë njerëzit për ekperiencat e tyre me Tandek.

cutmypic

Erjola Nezaj

Agjensia me e mire ne Tirane per realizimin e endrres per studime jashte vendit.Falemnderit per perkushtimin tuaj. Qofshi te bekuar.

cutmypic

Fuat Caco

“Tandek faleminderit, që më realizuat këtë ëndër për të studiuar në USA!!!
Gjithçka nisi me një takim në zyrën tuaj, ku bëmë përzgjedhjen e shkollës se ku do të studioja, edhe pse unë nuk e besoja se një ditë do të vija këtu ku jam sot…
Pas një muaji punë, ju aritët të plotësonit çdo dokument të nevojshëm, për ditën e intervistës!
Pas intervistës time pranë ambasadës Amerikane gjithçka shkoi me sukses dhe pasaporta më erdhi bashkë me vizën time të studentit.
Tani ndodhem në vendin ku shumë njerëz e kanë ëndër të vijnë, “New York City”, dhe jam duke mësuar për kulturat dhe traditat Amerikane, duke takuar studentë nga e gjithë bota, gjithashtu dhe duke treguar për traditat tona Shqipëtare.
Ju falenderoj serish dhe ju uroj të keni sa më shumë sukses në punën tuaj.

cutmypic

Juljan Skurani

“Vendi i duhur per te gjithe studentet te cilet kane deshire te studjojne jashte por nuk dine se ku te fillojne (ashtu si une). Personalisht me eshte ofruar udhezim i hollesishem nga fillimi (aplikimi ne zyre) dhe deri ne fund (fillimi i studimeve ne universitet). Ka mjaft seriozitet dhe trajtim me pergjegjesi te te gjitha procedurave qe merr persiper. Sjellja shume e mire. Nje permbledhje e shkurter, e besueshme dhe e kryen funksionin qe ka. Faleminderit Tandek!”

cutmypic

Enida Lleshi

“Vera eshte e paharrueshme vetem me tandek! Aplikimi ishte shume i thjeshte fale kualifikimit te stafit! Faleminderit Erionit dhe Drenes!!”

cutmypic

Luis Serjani

“Tandek eshte nje eksperience  e paharrueshme! Do ja sygjeroja cdo studenti qe do te kaloje nje vere ndryshe.”

cutmypic

Suag Selimi

“Nje eksperience e paharrueshme! Faleminderit skuadra Tandek! Do te ja sygjeroja cdo studenti nje eksperience te tille!”

cutmypic

Tedi Kosovrasti

“Work and Travel më ndihmuan të provoj përvojën e një kulture të re për herë të parë. Faleminderit Tandek!”

cutmypic

Dejvis Sheshi

“Fale Tandek, ekpserienca ime ne Amerike ishte nga me te bukurat! Gjithcka shkoi sipas parashikimit fale ndihmes se Drenices dhe Erionit! ”

akreditimet